Існують прислів'я. "Щоб отримати хороший газон, потрібно відро насіння і 100 років правильного догляду за ним." Не будемо зараз зупинятися на догляді, так як ця тема наскільки глибока, що тексту на книгу набереться.

сіяний або рулонний газон

Рулонний газон - це той же сіяний, тільки в продаж він надходить не раніше, ніж через рік після посіву. <р> Щоб він вийшов гарний, над цим питанням, на полях працюють кваліфіковані агрономи. Повірте, виростити хороший газон самому можна, але поки він росте стати агрономом складно. Газон, це не картопля. Крок вправо, крок вліво і у вас вже сіно, а не газон.

Плюс сіяного в ціні і можливості підібрати правильний склад насіння під ваші умови. Освітленість, інтенсивність поливу, покосу, морозостійкість, зносостійкість і тд. Все це можна регулювати за допомогою приготування травосмесей. Ціна такого газону вийде в 2 рази дешевше на старті, але потім наросте на боротьбі з бур'янами. На цьому плюси закінчилися.

Мінус сіяного газону. Перших 2 місяці Ви не ходіть по ньому. Рік намагаєтеся стати агрономом, боріться з бур'янами, і тільки потім бачите щось схоже на рулонний.

Плюси рулонного газону. Постелили, і відразу побачили результат. 2 тижні і можете стрибати по ньому. <р> Мінус рулону. Обмежений вибір газону по травосумішах. Наприклад, Ви не зустрінете рулонного газону для тіні.

Приймаємо заявки на пристрій газону як посівного, так і рулонного . Тільки пам'ятайте, сіяти можна навесні і восени, і краще за все восени. Рулон укладається з травня по листопад. До посіву, потрібно ще багато процедур провести з ділянкою.

Ще, газон без автополива - гроші на вітер! Системи поливу ми теж робимо.

Статті по темі

Наші основні напрямки:

Проектування

ландшафтний проект

Ландшафтное проектування, реалістична 3D візуалізація

Посадка рослин

посадка рослин

Підбір та посадка якісних рослин з гарантією

Системи автополиву

автополив

Вода - основа життя рослин. Монтаж автополива