Який сорт туї для живоплоту краще вибрати

Існує 3 основних сорти Туї західної які використовують для живоплоту: Смарагд, Брабант, Колумна

Туя Смарагд

Смарагд сам по собі більш симпатичний сорт, ніж інші, і тому його багато харчуються використовувати для живоплотів. Але, в професійних колах Туя сорти смарагд не є найкращим рішення для живоплоту. Вся справа в формі рослини, воно по структурі конусоподібні, уявіть собі в ряд складені конуси. Так, з нього теж можна зробити живу стіну, але це як і раніше не найкраще рішення для живоплотів. Плюс до того ж швидкість його росту менше нижче вищевказаних сортів. Такий матеріалу коштує дорожче, спочатку. Чим повільніше росте рослина, тим дорожче воно коштує.

Колумна. Непоганий сорт, його основна привабливість в тому що первісна форма рослини у вигляді колони, а значить це вже краще ніж конус в ряду. На практиці, Колумна мало культивується через швидкість росту, вона десь така як і у Смарагда. А це значить що якщо ви хочете посадити живопліт з туї Колумна, то вам доведеться добре пошукати її в продажу, особливо якщо є вимоги щодо вибору розміру.

Рекомендуємо Брабант

Туя Брабант - вважається кращим з цих трьох сортів для створення живоплоту. Основні переваги хаотичне розташування гілок, що дозволяє застрігать її щільним парканом. Швидке зростання, такий сорт дає хороший річний приріст, а значить така туя швидше виганяється в потрібний параметр, Хороша регенерація гілок дозволяє швидко позбудеться від пошкоджень у вигляді снігу. Ну і ціна, це мабуть, один з дешевих сортів, і дешевий він не тому що поганий, а тому що швидко зростає, що само по собі є вигідно в процесі вирощування розсадниками для продажу даного сорту.

На закінчення, якщо хочете гарну і щільну загорожу, вибирайте Брабант. Він найкраще підходить під цю задачу.

Туя Смарагд
Статті по темі

Корисні поради від компанії Платан Парк

Проектування

ландшафтний проект

Ландшафтное проектування, реалістична 3D візуалізація

Посадка рослин

посадка рослин

Підбір та висадка якісних рослин з гарантією

Системи автополиву

автополив

Вода - основа життя рослин. Монтаж автополива