Який сорт туї для живоплоту краще вибрати

Існує 3 основних сорти Туї західної які використовують для живоплоту: Смарагд, Брабант, Колумна

Туя Смарагд

Смарагд сам по собі більш симпатичний сорт, ніж інші, і тому його багато харчуються використовувати для живоплотів. Але, в професійних колах Туя сорти смарагд не є найкращим рішення для живоплоту. Вся справа в формі рослини, воно по структурі конусоподібні, уявіть собі в ряд складені конуси. Так, з нього теж можна зробити живу стіну, але це як і раніше не найкраще рішення для живоплотів. Плюс до того ж швидкість його росту менше нижче вищевказаних сортів. Такий матеріалу коштує дорожче, спочатку. Чим повільніше росте рослина, тим дорожче воно коштує.

Колумна. Непоганий сорт, його основна привабливість в тому що первісна форма рослини у вигляді колони, а значить це вже краще ніж конус в ряду. На практиці, Колумна мало культивується через швидкість росту, вона десь така як і у Смарагда. А це значить що якщо ви хочете посадити живопліт з туї Колумна, то вам доведеться добре пошукати її в продажу, особливо якщо є вимоги щодо вибору розміру.

Рекомендуємо Брабант

Туя Брабант - вважається кращим з цих трьох сортів для створення живоплоту. Основні переваги хаотичне розташування гілок, що дозволяє застрігать її щільним парканом. Швидке зростання, такий сорт дає хороший річний приріст, а значить така туя швидше виганяється в потрібний параметр, Хороша регенерація гілок дозволяє швидко позбудеться від пошкоджень у вигляді снігу. Ну і ціна, це мабуть, один з дешевих сортів, і дешевий він не тому що поганий, а тому що швидко зростає, що само по собі є вигідно в процесі вирощування розсадниками для продажу даного сорту.

На закінчення, якщо хочете гарну і щільну загорожу, вибирайте Брабант. Він найкраще підходить під цю задачу.

Туя Смарагд
Статті по темі

Корисні поради від компанії Платан Парк

Наші основні напрямки:

Проектування

ландшафтний проект

Ландшафтное проектування, реалістична 3D візуалізація

Посадка рослин

посадка рослин

Підбір та посадка якісних рослин з гарантією

Системи автополиву

автополив

Вода - основа життя рослин. Монтаж автополива