Багато хто задається питанням, коли краще почати озеленювати свій ділянку, а точніше мова йтиме про те коли краще укладати рулонний газон? Газон укладається з весни до закінчення осені, це пов'язано з тим що тільки в цей період він продається. Які сюрпризи вас чекають під час укладання газону в різні пори року?

Весна - в квітні, але краще в травні

Не дивлячись на те, що як правило після 8 березня починає приходити тепло, рослини виходять із зимової сплячки, почати укладання рулонного газону в Марті проблематично! З точки зору біологічних процесів для цього немає ніяких перешкод. Але, в цей час його ні де не купити, а якщо вам його хтось і продасть, то вид його буде не такий як хотілося!

Кожен виробник, перш ніж почати продаж рулонного газону навесні, повинен надати йому товарний вигляд. Після зими газон проходить процедуру вичісування отсохшей трави. Роблять це в березні, або квітні. Тоді трава ще не пустила молоді паростки, а старі легко вичесати. 

Після того як газон вичесати, йому потрібно дати час відрости, внести добрива, зробити 3-4 покосу і тільки тоді він надходить у продаж. Як правило весна в нашій кліматичній зоні така що, газону потрібно близько 1-1,5 місяця на відновлення після зими. Зазвичай газон продавати з початку травня або після травневих свят. Якщо весна з березня була активно тепла, то газон може бути готовий до продажу навіть з середини квітня. Тоді можна купити і укласти рулонний газон на ділянці. 

Все літо - однозначно ТАК!

Тут тільки може перешкодити літню відпустку. У цей період газон активно зростає, коситься і нарізається в продаж. Звичайно, при 35 ° жарі є особливості укладання газону, так як це швидкопсувний продукт, його потрібно, максимально швидко вистелити, і залити водою. Раніше ми писали статтю про технологію укладання рулонного газону, в розділі "Рясний полив" описано, як це робиться.

Осінь - укладається до морозів і постійних дощів

Спека стихла, проводити роботи з укладання комфортно. Стелити газон можна майже всю осінь. Але, якщо починаються заморозки, це вже сигнал до того пора переносити все на весну. На практиці виходило так, що ми стели газон до кінця Листопада, і все було гуд!

Зима - проти природи не попреш!

Взимку відпочивайте, святкуйте Новорічні свята, літайте в теплі краї, замовляйте у дизайнерів проекти озеленення і щоб чітко розуміти як буде виглядати Ваш ділянку.

Статьи по теме

Корисні поради від компанії Платан Парк

Наші основні напрямки:

Проектування

ландшафтний проект

Ландшафтное проектування, реалістична 3D візуалізація

Посадка рослин

посадка рослин

Підбір та посадка якісних рослин з гарантією

Системи автополиву

автополив

Вода - основа життя рослин. Монтаж автополива