Коли садити Тую?

Садити туї можна цілий рік, питання тільки в тому, в який час якого розміру і формату упаковки. Для того щоб вам було зрозуміло, давайте розберемо основні види упаковок і типорозміри.

Копані

Ком землі таких туй упакований в мішковину . Залежно від розміру туї, мішковина обтягається спеціальною сіткою. Висота таких туй, як правило, починається з розміру 140 см. Порпаються на продаж в розплідниках з Березня по 15 травня і з початку Жовтня до зими.

Контейнерні

Вирощені в контейнері (горщику). Зазвичай це туї маленьких розмірів, до 80 см заввишки, іноді зустрічаються до 1 метра. Такі рослини з маленького живуть в контейнері і періодично їм роблять перевалку в горщик більшого розміру. Коли рослина досягає висоти 80-100 см, стає недоцільним перекидати його в горщик більшого розміру, таку рослину або продається або садиться у відкритий грунт.

Тимчасовий горщик

Таке часто можна зустріти в садових центрах. По суті, це копані навесні або восени туї, які вчасно не розпродали садові центри і щоб зберегти, їх закидають в горщик разом з упакованої мішковиною, і притрушують зверху грунтом. На перший погляд може здатися, що вони вирощені в контейнері, але знявши горщик, ви можете побачити упакований корінь в мішковину. До такому типу упаковки варто ставитися обережно, посадку таких туй краще реально довіряти фахівцям, інакше ризикуєте тим, що вони не приживуться, там є нюанси, їх можна садити, тільки дотримуючись певних знання професії.

И так, есть Копаные, Контейнерные и во Временных контейнерах.

Весна

Садимо копати і Контейнерні. Посадка Контейнерних здійснюється всю весну, копати до 15 травня. Якщо виконуєте посадку своїми руками, рослини з Тимчасового горщика краще навесні не садити взагалі, в ньому, швидше за все буде туя, яку закинули в горщик минулої осені, і вам ніхто не зізнається як вона зиму переживала. Тільки досвідчені фахівці знають, як працювати з таким матеріалом. Якщо бажаєте замовляти посадку туй на весну, рекомендуємо заздалегідь замовляти і оплачувати таку висадку, причиною цьому служать чергу на викопування на полях. Та й весна завжди була періодом сплеску робіт, тому важливо вчасно зайняти своє місце в черзі.

Літо

Чи безпечно садити можна тільки контейнерні. Посадку туй из тимчасового контейнера в цей період рекомендується довіряти тільки фахівцям. Копані туї не копає і не висаджують влітку!

Осінь

Садимо всі три види упаковок. Розплідники починають копати тую десь на початку жовтня, але вже з серпня починає вбудовуватися чергу на викопування.

Зима

Взимку можна робити висадку копання туй, як правило, це туї великих розмірів. Такі посадки намагаються зробити навесні або восени і тільки лише через дискомфорту і технічних складнощів під час посадки процесу, але садити можна. Просто це дорожче ніж зазвичай.

Статті по темі

Корисні поради від компанії Платан Парк

Наші основні напрямки:

Проектування

ландшафтний проект

Ландшафтное проектування, реалістична 3D візуалізація

Посадка рослин

посадка рослин

Підбір та посадка якісних рослин з гарантією

Системи автополиву

автополив

Вода - основа життя рослин. Монтаж автополива