Коли садити Тую?

Садити туї можна цілий рік, питання тільки в тому, в який час якого розміру і формату упаковки. Для того щоб вам було зрозуміло, давайте розберемо основні види упаковок і типорозміри.

Копані

Ком землі таких туй упакований в мішковину . Залежно від розміру туї, мішковина обтягається спеціальною сіткою. Висота таких туй, як правило, починається з розміру 140 см. Порпаються на продаж в розплідниках з Березня по 15 травня і з початку Жовтня до зими.

Контейнерні

Вирощені в контейнері (горщику). Зазвичай це туї маленьких розмірів, до 80 см заввишки, іноді зустрічаються до 1 метра. Такі рослини з маленького живуть в контейнері і періодично їм роблять перевалку в горщик більшого розміру. Коли рослина досягає висоти 80-100 см, стає недоцільним перекидати його в горщик більшого розміру, таку рослину або продається або садиться у відкритий грунт.

Тимчасовий горщик

Таке часто можна зустріти в садових центрах. По суті, це копані навесні або восени туї, які вчасно не розпродали садові центри і щоб зберегти, їх закидають в горщик разом з упакованої мішковиною, і притрушують зверху грунтом. На перший погляд може здатися, що вони вирощені в контейнері, але знявши горщик, ви можете побачити упакований корінь в мішковину. До такому типу упаковки варто ставитися обережно, посадку таких туй краще реально довіряти фахівцям, інакше ризикуєте тим, що вони не приживуться, там є нюанси, їх можна садити, тільки дотримуючись певних знання професії.

И так, есть Копаные, Контейнерные и во Временных контейнерах.

Весна

Садимо копати і Контейнерні. Посадка Контейнерних здійснюється всю весну, копати до 15 травня. Якщо виконуєте посадку своїми руками, рослини з Тимчасового горщика краще навесні не садити взагалі, в ньому, швидше за все буде туя, яку закинули в горщик минулої осені, і вам ніхто не зізнається як вона зиму переживала. Тільки досвідчені фахівці знають, як працювати з таким матеріалом. Якщо бажаєте замовляти посадку туй на весну, рекомендуємо заздалегідь замовляти і оплачувати таку висадку, причиною цьому служать чергу на викопування на полях. Та й весна завжди була періодом сплеску робіт, тому важливо вчасно зайняти своє місце в черзі.

Літо

Чи безпечно садити можна тільки контейнерні. Посадку туй из тимчасового контейнера в цей період рекомендується довіряти тільки фахівцям. Копані туї не копає і не висаджують влітку!

Осінь

Садимо всі три види упаковок. Розплідники починають копати тую десь на початку жовтня, але вже з серпня починає вбудовуватися чергу на викопування.

Зима

Взимку можна робити висадку копання туй, як правило, це туї великих розмірів. Такі посадки намагаються зробити навесні або восени і тільки лише через дискомфорту і технічних складнощів під час посадки процесу, але садити можна. Просто це дорожче ніж зазвичай.

Статті по темі

Корисні поради від компанії Платан Парк

Проектування

ландшафтний проект

Ландшафтное проектування, реалістична 3D візуалізація

Посадка рослин

посадка рослин

Підбір та висадка якісних рослин з гарантією

Системи автополиву

автополив

Вода - основа життя рослин. Монтаж автополива