Коли сіяти газон?

Коли можна сіяти газон - круглий рік. Коли краще сіяти газон - розповімо докладніше.

Весна

Багатьом здається що весна кращий час для посіву, але це не зовсім так. Справа в тому, що газон починає проростати при стабільній плюсовій температурі більше 10 градусів. Це означає, що якщо ви посієте його в березні, насіння нічого не буде, вони просто будуть чекати поки прийде Квітневе сонце.

Квітень, температура вирівнюється і газон починає проростати, незалежно від того, посіяно він в березні або в квітні, але швидкість проростання все ж низька, а значить у бур'янів є всі шанси випередити газон, і тому вони швидше за все почнуть його забивати.

Травень. Газон повноцінно сходить за 30-40 днів, а значить якщо ви його посадіть в квітні або травні, то до моменту повних сходів газонних трав бур'ян вже набере повну силу і буде сильніше газону. В майбутньому це загрожує важкої боротьбою з бур'янами.

Літо

Влітку сіяти можна, але крім швидкого росту бур'янів, ще додається висока температура повітря, що вимагає індивідуального поливу. Тут важливо не пересушити проросле насіння між інтервалами поливу, а як ви знаєте літнє сонце дуже швидко висушує землю. Влітку сіяти можна, але не бажано.

Осень

Найкращий період для посіву газону припадає на вересень місяць. Швидкість росту бур'янів низька, а значить у газону є шанси згуститься до того як бур'ян спробує зайняти його місце. Якщо ви хочете мати хороший газон вже навесні, рекомендуємо посіяти газон до кінця вересня - початок жовтня. До зими він встигне зміцніти і навесні піде з новою силою.

Зима

Посів газону в зиму можливий, і дає непогані результати, але це потрібно зробити за 10 днів до основних морозів або коли стабільна щоденна температура повітря нижче +7 градусів. Тоді у газону навесні є всі шанси вистрілити раніше всіх, завдяки весняному природному старту за рахунок талого снігу.

Статті по темі

Корисні поради від компанії Платан Парк

Наші основні напрямки:

Проектування

ландшафтний проект

Ландшафтное проектування, реалістична 3D візуалізація

Посадка рослин

посадка рослин

Підбір та посадка якісних рослин з гарантією

Системи автополиву

автополив

Вода - основа життя рослин. Монтаж автополива