Коли сіяти газон?

Коли можна сіяти газон - круглий рік. Коли краще сіяти газон - розповімо докладніше.

Весна

Багатьом здається що весна кращий час для посіву, але це не зовсім так. Справа в тому, що газон починає проростати при стабільній плюсовій температурі більше 10 градусів. Це означає, що якщо ви посієте його в березні, насіння нічого не буде, вони просто будуть чекати поки прийде Квітневе сонце.

Квітень, температура вирівнюється і газон починає проростати, незалежно від того, посіяно він в березні або в квітні, але швидкість проростання все ж низька, а значить у бур'янів є всі шанси випередити газон, і тому вони швидше за все почнуть його забивати.

Травень. Газон повноцінно сходить за 30-40 днів, а значить якщо ви його посадіть в квітні або травні, то до моменту повних сходів газонних трав бур'ян вже набере повну силу і буде сильніше газону. В майбутньому це загрожує важкої боротьбою з бур'янами.

Літо

Влітку сіяти можна, але крім швидкого росту бур'янів, ще додається висока температура повітря, що вимагає індивідуального поливу. Тут важливо не пересушити проросле насіння між інтервалами поливу, а як ви знаєте літнє сонце дуже швидко висушує землю. Влітку сіяти можна, але не бажано.

Осень

Найкращий період для посіву газону припадає на вересень місяць. Швидкість росту бур'янів низька, а значить у газону є шанси згуститься до того як бур'ян спробує зайняти його місце. Якщо ви хочете мати хороший газон вже навесні, рекомендуємо посіяти газон до кінця вересня - початок жовтня. До зими він встигне зміцніти і навесні піде з новою силою.

Зима

Посів газону в зиму можливий, і дає непогані результати, але це потрібно зробити за 10 днів до основних морозів або коли стабільна щоденна температура повітря нижче +7 градусів. Тоді у газону навесні є всі шанси вистрілити раніше всіх, завдяки весняному природному старту за рахунок талого снігу.

Статті по темі

Корисні поради від компанії Платан Парк

Проектування

ландшафтний проект

Ландшафтное проектування, реалістична 3D візуалізація

Посадка рослин

посадка рослин

Підбір та висадка якісних рослин з гарантією

Системи автополиву

автополив

Вода - основа життя рослин. Монтаж автополива