Ландшафтний дизайнер Комарницький Олександр

Комарницький Олександр

Ландшафтний дизайнер, художник, власник компанії Платан Парк

1998-2002 р. художня освіта. 2 роки в Шполянської школі мистецтв, потім 2 роки у Шевченківському школі інтернат для обдарованих дітей.

2002-2006 р. Навчання в Інституті Реклами на факультеті ландшафтного дизайну. м. Київ.

2010-2014 р. керівник робіт з озеленення на об'єкті площею понад 100 га. У завданнях: організація і управління підрядних робіт з укладання та реконструкції газону, сезонних посадок рослин і обслуговування території.

з 2014 р. практикуючий дизайнер, засновник та керівник компанії Платан Парк яка виконує весь комплекс робіт з озеленення та ландшафтного дизайну. Віддаю перевагу працювати в таких стилях: пейзажний, парковий, мінімалізм.

Подзвонити

Ландшафтний дизайн чи Озеленення

У чому різниця і що саме потрібно?

Озеленення відповідає тільки за функціональну і технологічну частину ландшафтних робіт. Воно може виконуватися як за проектом, так і на підставі ваших побажань, але не має на увазі розробку ландшафтної концепції. Якщо потрібно озеленити ділянку і ви знаєте що хочете, тоді досить вибрати надійного підрядника.

Якщо порівнювати озеленення і ландшафтний дизайн, то це як ремонт квартири і дизайн інтер'єру - проводяться роботи, але різниця в результаті.

Як вибрати ландшафтного дизайнера?

ландшафтный стиль

1. Стиль

Дивіться на стилістику, в якій працює ландшафтний дизайнер. Якщо вам подобаються роботи і стиль дизайнера, значить він зможе створити для вас рішення, які будуть вас радувати.

Якщо стиль вам не підходить, виберіть на ринку дизайнера, який робить те, що вам подобається.

ландшафтный дизайн минимализм

2. Досвід

Поцікавтеся історією дизайнера, його досвідом, освітою і реалізованими проектами. Ландшафтний дизайн - це та сфера, де практичний досвід набирається роками і десятиліттями.

Почитайте що він пише в соц. мережах, скільки і якої якості його інформаційні пости в цій тематиці.

дизайн участка

3. Навички

Існує 2 основи, на яких тримається дизайнер. Це технічна база знань, на якій вибудовується ставлення до проектування, і естетична. Естетична частина визначає поєднання форми, кольору, текстури, обсягу і масштабу при організації простору.

Великою перевагою для дизайнера є наявність окремого художньої освіти.

злаковые травы

4. Підхід

Зверніть увагу з чим не погоджується дизайнер. Якщо це питання технічного характеру, наприклад, він не згоден закладати в проект рослини, які не будуть нормально жити на ділянці, тоді цього говорить про його технічну цінності.

Якщо питання, які стосуються тематики «подобається-не подобається», тоді шукайте тих дизайнерів, які роблять те, що подобається.

многолетники

5. Питання

Послухайте про що запитує дизайнер. Для успішного проведення проектних робіт фахівець повинен добре вивчити ділянку. Для цього може знадобитися геодезія, план інженерних мереж, проведення геологічних вишукувань, аналіз грунту.

Якщо дизайнер не питає у вас про це, то можливо, він збирається садити дерева прямо на інженерні мережі.

камень в ландшафтном дизайне

6. Ціна

Якщо вибираєте ландшафтного дизайнера, то ціна його послуг не повинна бути вирішальним фактором, так як не важливо скільки коштують послуги, важливо чи збігаються його смакові якості з вашими.

А якщо ціна послуг дизайнера має значення, то можливо вам потрібен не дизайнер, а людина, яка просто намалює те, що ви хочете. Але це вже не буде дизайнерським продуктом.

спирея в ландшафтном дизайне

7. Портфоліо

Подивіться на портфоліо дизайнера, не компанії, а саме дизайнера. Буває дизайнер і власник компанії - одне обличчя. Але може бути так, що ви дивитеся красиві фотографії на сайті компанії, а дизайнер наприклад, вже давно там не працює.

Попросіть у нього показати приклад проекту, який отримаєте в результаті, так як ціни на ринку можуть бути приблизно однакові, а наповнення проекту різне.

Ландшафтний дизайн починається з проекту

Склад проекту

Кожен проект індивідуальний. Його завдання створити дизайн, визначити кількість і асортимент рослин, покриттів. Ось основний пакет:

Ескiз планувального рішення
Генеральний план
Дендроплан ділянки
План покриттів

Склад проекту залежить від поставленого завдання і особливостей ділянки.

Подивитися приклад проекту

3D візуалізація

З проектом замовляють візуалізацію, приклад

визуализация дизайн участка

Виїзд

Спочатку потрібно зрозуміти задачу, потім вивчити ділянку. Виїзд дизайнера 500 грн. в радіусі 20 км. від Києва

Вихидні дані

Проектування починається з геодезії або плану ділянки в масштабі, на маленьких ділянках можливі виміри

Проект

Середня ціна 1500 грн. за сотку (ескіз, генплан, дендроплан, план покриттів, схема поливу).

Роботи

Після проекту порахували кошторис, визначили графік робіт і приступили до озеленення.

Фото наших робіт

Всі фотографії з нашого портфоліо

ландшафтный дизайн фото

Ми за якість!

Наше завдання - професійно виконати взяті на себе роботи з озеленення та ландшафтного дизайну, від проекту до реалізації.

10-річний досвід роботи з об'єктами різної величини, співпраця з провідними розплідниками України, дизайн з авторських рішень, та відповідальне ставлення до роботи дає відмінний результат.

Надаємо гарантію на всі наші роботи.

Познайомитися з дизайнером

Наши основные направления:

Проектирование

ландшафтный проект

Ландшафтное проектирование, реалистичная 3D визуализация

Посадка растений

посадка растений

Подбор и посадка качественных растений с гарантией

Системы автополива

автополив

Вода - основа жизни растений. Монтаж автополива