рулонний газон

Рулонний газон

Рулонний газон

Є два основних види створення газону. Посів і укладання готового рулонного газону.

Обидва мають свої особливості і право на життя. Для швидкого результату найкраще використати готовий рулонний газон, головне правильно вибрати за складом насіння, і встановити автополив.

Роботи з укладання газону проводяться з квітня по грудень. Ми виконуємо укладку, посів а також всі підготовчі роботи з влаштування газону.

Зателефонувати

Вартість укладання рулонного газону

з матеріалом від 130-250 грн. / м² "під ключ"

Основні види робіт:

У кожному разі перелік може відрізнятись, залежно від рівня підготовки ділянки та складності проведення робіт. Ось основні пункти, які найчастіше входять до складу кошторису:

Культивація, перекопування ділянки
Чорнова підготовка грунту
Чистове планування грунту
Утрамбовка садовим катком
Розвантаження і укладання рулонного газону

Перелік необхідних або додаткових робіт, доставки і остаточну вартість визначаємо після огляду ділянки.

Завантажити прайс на роботи

Рулонний газон

Результат на фото відразу після укладання

рулонный газон

Виїзд

Подзвонили, замовили виїзд фахівця.

Заміри

Він оглянув ділянку, зробив заміри.

Кошторис

Склали кошторис, узгодили терміни.

Роботи

Вносите передоплату - приступаємо до виконання.

сетка от кротов

Додатково, з укладанням газону, часто замовляють сітку від кротів

Для нормального росту газону потрібен регулярний полив. Вологість грунту створює сприятливе середовище, яка приваблює кротів. Єдиний захист від них - спеціальна сітка.

Її структура і міцність безпосередньо впливають на результат. Вона буває різна, ми використовуємо тільки якісну.

Установка системи автополиву обов'язкова умова перед укладанням газону. У нас можна замовити монтаж автополиву.

Рулонний газон - важкий матеріал. Для його доставки використовують 2-х, 5, 10, 20-ти тонні машини. Доставку газону здійснюють наші партнери - транспортні компанії. Залежно від кількості квадратів і ваги, підбирається машина, розраховується відстань і ціна доставки до ділянки.

Роботи з укладання газону виконуються з квітня по грудень. Детальніше...

Після того, як погодили вартість, визначили терміни, Замовник вносить передоплату в розмірі 100% від вартості матеріалів і доставок, і 50% передоплати за роботи. За фактом виконання роботи оплачує решту.

Щоб сіяний газон став схожий на рулонний, потрібно мінімум 1 рік вирощувати його за допомогою спеціальної техніки та агрономів, самостійно відтворити таке якість в домашніх умовах вкрай важко і витратно. Ми рекомендуємо готовий рулонний газон!

Щоб посіяти газон, необхідно виконати такий же перелік підготовчих робіт як і при укладанні газону. Тому вартість м² в кошторисі зменшується тільки на таких пунктах, як "Доставка" газону і ціна "рулонного газону".

Слід пам'ятати, що оптимальні строки посіву газону: рання весна і осінь. А рулон можна укладати навесні, влітку і восени. Детальніше...

Культивація, перекопування – виконується у випадках, коли грунт на ділянці ущільнений, має трав'яний покрив, вимагає розпушування для поліпшення вентиляції повітря і подальшого вирівнювання ділянки.

Чорнова підготовка грунту – переміщення існуючого грунту по ділянці, з метою вирівняти ямки і горби, задати геопластики або загальну площину вручну з перепадами не більше 10-20 см. Виконується після перекопування ділянки або завезення на неї грунту, перед чистової плануванням.

Чистова планування грунту – максимально рівне вирівнювання грунту перед утрамбовкой садовим катком і укладанням рулонного газону.

Утрамбовка садовим катком. Робиться для ущільнення дрібних грудочок грунту. Виконується перед укладанням газону і після, для притиснення газону до грунту.

Укладання рулонного газону. Виконується на підготовлену ділянку, після чистової планування.

Проектування

ландшафтний проект

Ландшафтное проектування, реалістична 3D візуалізація

Посадка рослин

посадка рослин

Підбір та висадка якісних рослин з гарантією

Системи автополиву

автополив

Вода - основа життя рослин. Монтаж автополива