Зниження запиленості та загазованості повітря

Зелені насадження очищають міське повітря від пилу і газів. Цей процес відбувається в такий спосіб. Забруднене повітряний потік, що зустрічає на своєму шляху зелений масив, уповільнює швидкість, в результаті чого під впливом сили тяжіння 60-70% пилу, що міститься в повітрі, осідає на дерева і чагарники.

Деяка кількість пилу випадає з повітряного потоку, наштовхуючись на стволи, гілки, листя. Значна частина пилу осідає на поверхню листя, хвої, гілок, стовбурів. Під час дощу цей пил змивається на землю.

Під зеленими насадженнями внаслідок різниці температур, виникають спадні потоки повітря, які також захоплюють пил на землю.

Поширенню або руху пилу перешкоджають не тільки дерева і чагарники, а й газони, які затримують поступальний рух пилу, що переганяється вітром з різних місць. Серед зелених насаджень запиленість повітря в 2-3 рази менше, ніж на відкритих територіях. Деревні насадження зменшують запиленість повітря навіть при відсутності листяного покриву.

В глибині зеленого масиву, на відстані 250 м від його узлісся запиленість зменшується в 2,5 рази. Пило затримують властивості різних порід дерев і чагарників неоднакові і залежать від морфологічних особливостей листя.

Найкраще затримують пил шорсткі листя і листя, поверхня яких покрита ворсинками, як у бузку. Якщо прийняти кількість пилу, затриманої 1 см2 поверхні листа тополі за одиницю, то кількість пилу, що утримується таким же за площею листом клена гостролистого, складе в два рази більше, бузку в три рази, в'яза в шість разів більше.

Пил, що осів на листках пил періодично змивається дощем, здувається вітром, і листя знову здатні затримувати пил.

Наші основні напрямки:

Проектування

ландшафтний проект

Ландшафтное проектування, реалістична 3D візуалізація

Посадка рослин

посадка рослин

Підбір та посадка якісних рослин з гарантією

Системи автополиву

автополив

Вода - основа життя рослин. Монтаж автополива