Результат обрізання ялини блакитний навесні

Обрізка рослин - це як людська стрижка, жити нема стриженим можна, але, не в 21 столітті. Думаю, багато не варто зараз говорити про користь весняної обрізки хвойних, скажу, що основна її функція - це омолодження і формування крони. Ми зараз не будемо проводити навчальний курс по агротехніці догляду за рослинами, але, покажемо які результати після обрізки блакитний їли Ви можете отримати.

І так, коротка передісторія...

Жила була ялинка, ніхто за нею не доглядав, що не стриг, що не поливав. І тут, рік назад, господар ділянки вирішив продати будинок з ділянкою. Нові господарі після покупки будинку, в першу чергу, вирішили привести в порядок запущений ландшафт на ділянці. Далі, нас запросили для реалізації цього завдання.

Було потрібно привести газон в порядок, зробити клумби, закласти систему автополиву і все це, з урахуванням збереження вже існуючих рослин. Приступили ми до реалізації, десь, на початку травня. Уже через місяць все було зроблено. Все, крім стрижки плодових і хвойних, раніше існували на цій ділянці. <р> Нами було прийнято рішення зробити обрізання на наступний рік, навесні. Хоча ялину в кінці травня можна формувати. Основним аргументом для перенесення терміну обрізки була мета, не тільки надати форму шляхом обрізки, але і дати можливість брунькам розпушити внутрішню частину крони.

1 квітня ми приступили до омолоджувальної обрізки ялини.

обрезка голубой ели

Для збільшення ефекту вирішили розділити процес на два роки. В цьому році злегка коригуємо форму і даємо коріння більше сил направити на сплячі бруньки. Як бачите, особливо по верхівці, гілки вже росли як хотіли, тим самим роблячи крону голою. А в наступному році ми зробимо те ж саме, тільки це вже буде рівна і пухнаста ялина.

Вже через 1,5 місяці після стрижки ми побачили ось такий результат. Сплячі бруньки активізувалися і крона почала распушается.

обрізка голубой ялинки

А ще через два тижні весь молодий приріст став ось таким.

обрізка ялини

Готуйтеся заздалегідь до обрізки дерев, якщо ви хочете навести порядок у вашому саду. Викличте фахівця, щоб він зміг скласти графік обрізки ваших рослин, і зарезервував для вас місце в період сезонних обрізок.

Формувальну стрижку ялини можна робити навесні, восени, взимку і до середини літа. Для того, щоб зрозуміти коли вам потрібно робити стрижку, зателефонуйте нам і надішліть фото свого дерева. За його зовнішнім виглядом і поставленому завданню ми визначимо оптимальний час для обрізки і форміровке ялини.

Після обрізки, в наступному році, блакитна ялина стала стрункою і розпушеним, і ми провели ще одну коригувальну стрижку. На Фото нижче ви бачите результат на третій рік.

обрезка голубой ели

Кейс з обрізки ялини, Платан Парк

Наші основні напрямки:

Проектування

ландшафтний проект

Ландшафтное проектування, реалістична 3D візуалізація

Посадка рослин

посадка рослин

Підбір та посадка якісних рослин з гарантією

Системи автополиву

автополив

Вода - основа життя рослин. Монтаж автополива